Щиро вітаємо вчителів фізики Шосткинської міської територіальної громади – Олександра Костоглода та Ольгу Резник – з перемогою у першому (відбірковому) етапі всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024», який відбувся 12-13 грудня 2023 року на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти у дистанційному форматі. Олександр Костоглод, учитель фізики Шосткинського навчально-виховного комплексу: спеціалізована школа І-ІІ ступенів-ліцей, та  Ольга Резник, учитель фізики Шосткинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7, успішно подолали конкурсні випробування першого (відбіркового) етапу та увійшли до п’ятірки найкращих фізиків серед 32 конкурсантів Сумської області, що брали участь у першому (відбірковому) етапі конкурсу у номінації «Фізика».  У січні-лютому 2024 року переможці першого (відбіркового) етапу будуть брати участь у другому (фінальному) етапі конкурсу та змагатися за звання найкращого фізика у Сумській області. Щиро вітаємо наших шановних колег – Ольгу та Олександра – з цією визначною подією. Бажаємо вам, дорогі наші колеги,  міцного здоров’я, наснаги, витримки на шляху до перемоги, нових професійних здобутків.  Упевнені, що ваш талант та наполеглива праця допоможуть досягти омріяної мети. Усім серцем вболіваємо за вас та тримаємо кулачки!