З 25 по 29 березня 2024 року у м. Рівне відбувався фінальний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, який зібрав 160 учасників з 24 областей України. Знання юних мовознавців та літературознавців оцінювало компетентне журі, у складі якого відомі українські науковці, письменники, журналісти. Данило Лакоза, учень 10 класу Шосткинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1, представляв на всеукраїнських змаганнях не лише Шосткинську громаду, а й Сумську область. Пишаємося талановитим учнем, який у напруженій боротьбі виборов перемогу, отримавши диплом ІІІ ступеня. Надихали, підтримували та готували учня до змагань всеукраїнського рівня справжні майстри своєї справи – Інна Андрущенко та Наталія Приткова, учителі української мови та літератури Шосткинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1. Щиро вітаємо переможців! Бажаємо учню та його наставникам миру, злагоди, добра, нових високих здобутків на освітянській ниві!