З 22 по 26 березня 2024 року у Луцьку, на базі Волинського наукового ліцею,
відбувався фінальний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства.
80 учасників з 24 областей України протягом чотирьох днів випробували свої сили та змагалися за першість у знаннях з галузі права. Знання юних правознавців оцінювали 35 членів журі, у складі якого провідні науковці України. На урочистому закритті олімпіади кращі з найкращих отримали відзнаки та пам’ятні призи. Пишаємося талановитою ученицею Шосткинської гімназії Катериною Осиповою, яка представляла Сумську область на престижних змаганнях всеукраїнського рівня та виборола почесне ІІІ місце. Висловлюємо слова щирої подяки мудрому наставнику, учителю правознавства Шосткинської гімназії Віті Гусак за якісну підготовку учениці до змагань. Дякуємо батькам Катерини за належне виховання доньки, адміністрації закладу за віру та підримку учениці та вчителя, організаторам усіх рівнів за створення сприятливих умов для проведення змагань. Щиро вітаємо наших переможців! Бажаємо миру, злагоди, добра, наснаги, невичерпної творчої енергії, нових високих здобутків в житті та в освіті!