09 лютого 2024 року в Сумському національному театрі ім. М. Щепкіна відбулося урочисте вшанування переможців першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024» у номінаціях: «Українська мова та література», «Географія», «Фізика», «Образотворче мистецтво». Щиро вітаємо вчителів Шосткинської міської територіальної громади, переможців першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024» у номінації «Фізика»: Ольгу Резник, учителя фізики Шосткинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7, І місце; Олександра Костоглода, учителя фізики Шосткинського навчально-виховного комплексу: спеціалізована школа І-ІІ ступенів-ліцей, ІІІ місце. Бажаємо вам, шановні колеги, міцного здоров’я, миру, злагоди, добра, невичерпної творчої енергії та оптимізму! Нехай успіхи та перемоги надихають вас на нові високі звершення та професійні здобутки!